VIDEOPRILOG: U utorak 14. siječnja u župi Varoš slavi se Ime Isusovo. O blagdanu govori fra Jerko Kolovrat.

U župi Gospe van Grada u Šibeniku blagdan Imena Isusova slavi se prema starom katoličkom kalendaru 14. siječnja, svečano završavajući božićno vrijeme u Šibenskoj biskupiji. Na blagdan ove godine u utorak 14. siječnja svečano misno slavlje u 18 sati predvoditei će šibenski biskup Tomislav Rogić. O Imenu Isusovu više pogledajte u videoprilogu u kojem fra Jerko Kolovrat govori o tom blagdanu.

Pogledajte još

VIDEO: Prvi dan Četrdesetsatnog klanjanja u katedrali svetog Jakova.

Bračno i obiteljsko savjetovalište Šibenske biskupije i u vrijeme pandemije nastavlja s radom nastavlja emaila i telefona tj. mobitela.

Bračno i obiteljsko savjetovalište Šibenske biskupije i dalje nastavlja s radom.  Voditeljicu svajetovališta Mariju Friedrich …

NAJAVLJUJEMO: Kvarantaore ili četrdesetsatno klanjanje u katedrali svetog Jakova. Uživo na facebooku Šibenske biskupije.