VIDEOPRILOG: „Bog se čovikon učini“ – božićni koncert župa Šibenske biskupije

Koncert božićnih skladbi „Bog se čovikon učini“ održan je na svetkovinu Bogojavljenja u ponedjeljak 6. siječnja u katedrali svetog Jakova. Na koncertu su nastupili zborovi župa: Drniš, Bilice, Ljubitovica, Gospa van Grada, Rupe, Pirovac i katedrala, te Zajednički zbor župa Mandalina i Zablaće. Uz tradicionalne pučke hrvatske božićne napjeve na koncertu su izvođena i novija djela domaćih i stranih autora. Pogledajte video prilog.

Pogledajte još

VIDEO: Prvi dan Četrdesetsatnog klanjanja u katedrali svetog Jakova.

Bračno i obiteljsko savjetovalište Šibenske biskupije i u vrijeme pandemije nastavlja s radom nastavlja emaila i telefona tj. mobitela.

Bračno i obiteljsko savjetovalište Šibenske biskupije i dalje nastavlja s radom.  Voditeljicu svajetovališta Mariju Friedrich …

NAJAVLJUJEMO: Kvarantaore ili četrdesetsatno klanjanje u katedrali svetog Jakova. Uživo na facebooku Šibenske biskupije.