VIDEO: Donosimo dio koncerta „Veselje ti navješćujem“ na kojem su nastupili zborovi župa Šibenske biskupije..

U sklopu programa „Otvorite vrata Božiću 2019.“ u katedrali svetog Jakova u subotu 28. prosinca održan je prvi dio koncerta „Veselje ti navješćujem“ . nastupilo je dvanaest zborova iz župa: Tisno, Skradin, Prvic Luka, Dubrava, Vodice, Murter, Konjevrate, Njivice, Knin, Chor Cristi, Vidici i Zaton. Uz tradicionalne pučke hrvatske božićne napjeve na koncertu su izvođena i novija djela domaćih i stranih autora. Donosimo video sa koncerta i najvljujemo drugi dio koncerta u ponedjeljak 6. siječnja u 19 sati u katedrali svetog Jakova.

Pogledajte još

VIDEO: Prvi dan Četrdesetsatnog klanjanja u katedrali svetog Jakova.

Bračno i obiteljsko savjetovalište Šibenske biskupije i u vrijeme pandemije nastavlja s radom nastavlja emaila i telefona tj. mobitela.

Bračno i obiteljsko savjetovalište Šibenske biskupije i dalje nastavlja s radom.  Voditeljicu svajetovališta Mariju Friedrich …

NAJAVLJUJEMO: Kvarantaore ili četrdesetsatno klanjanje u katedrali svetog Jakova. Uživo na facebooku Šibenske biskupije.