Matej Galić svjedočio i održao koncert duhovne glazbe u crkvi svetog Ante na Šubićevcu.

U samostanskoj i župnoj crkvi sv. Ante na Šubićevcu, 8. prosinca 2019., nakon večernje svete mise, Matej Galić svjedočio je o svom putu obraćenja i životu s Gospodinom. Potom je zajedno sa svojim slavljeničkim timom “Yeshua” održao koncert duhovne glazbe. Čestitamo gvardijanu fra Mariu Radmanu na organizaciji i nadamo se da će i ubuduće biti ovako lijepih događanja u našem gradu Šibeniku.

izvor: http://www.zupagospavangrada-sibenik.hr

Pogledajte još

VIDEO: Prvi dan Četrdesetsatnog klanjanja u katedrali svetog Jakova.

Bračno i obiteljsko savjetovalište Šibenske biskupije i u vrijeme pandemije nastavlja s radom nastavlja emaila i telefona tj. mobitela.

Bračno i obiteljsko savjetovalište Šibenske biskupije i dalje nastavlja s radom.  Voditeljicu svajetovališta Mariju Friedrich …

NAJAVLJUJEMO: Kvarantaore ili četrdesetsatno klanjanje u katedrali svetog Jakova. Uživo na facebooku Šibenske biskupije.