Vjernici Tribunja proslavili su svetog Nikolu. Misno slavlje i procesiju predvodio je don Roko Glasnović.

Župljani i mještani Tribunja proslavili blagdan svoga nebeskog zaštitnika sv . Nikole biskupa. Proslavu blagdana i euharistijsko slavlje predvodio je ekonom Biskupije i biskupov tajnik don Roko Glasnović. Uz njega su suslavili tribunjski župnik don Ivan Rojko, vodički župnik i dekan don Franjo Glasnović te župnik na Prviću don Božo Škember.  Sudjelovalo mnoštvo vjernika te katolički skauti.

Slavlje je započelo tradicionalnom procesijom koja je išla od crkve preko mosta i poluotoka.  Na početku procesije je na mostu  bio blagoslov barki, brodica i ribara. Nakon procesije u župnoj crkvi slavljena je sveta euharistija.

Pogledajte još

VIDEO: Prvi dan Četrdesetsatnog klanjanja u katedrali svetog Jakova.

Bračno i obiteljsko savjetovalište Šibenske biskupije i u vrijeme pandemije nastavlja s radom nastavlja emaila i telefona tj. mobitela.

Bračno i obiteljsko savjetovalište Šibenske biskupije i dalje nastavlja s radom.  Voditeljicu svajetovališta Mariju Friedrich …

NAJAVLJUJEMO: Kvarantaore ili četrdesetsatno klanjanje u katedrali svetog Jakova. Uživo na facebooku Šibenske biskupije.