U župi Lišane franjevčka mladež održala je priredbu “Framaško srce”.

Božićna humanitarna priredba “Framaško srce”, jedna je od skupa aktivnosti pod nazivom “Budi i ti nečiji Božić”, koju tradicionalno organizira Frama Lišane. Tako je bilo i ove godine u petak, 20. prosinca 2019. godine, u crkvi sv. Nikole Tavelića. U Božićnoj priredbi, framaši iz Lišana stavili su naglasak na zajedništvo i opraštanje koje Božić donosi u ljudska srca. Osim Frame Lišane, prigodnim igrokazom predstavila se i Frama Dubrava dok je Frama Gospe van Grada pripremila kratki film pod nazivom “Odaberi Božić”. Svi prikupljeni prilozi bit će donirani najpotrebnijim obiteljima u župi Lišane.

Pogledajte još

VIDEO: Prvi dan Četrdesetsatnog klanjanja u katedrali svetog Jakova.

Bračno i obiteljsko savjetovalište Šibenske biskupije i u vrijeme pandemije nastavlja s radom nastavlja emaila i telefona tj. mobitela.

Bračno i obiteljsko savjetovalište Šibenske biskupije i dalje nastavlja s radom.  Voditeljicu svajetovališta Mariju Friedrich …

NAJAVLJUJEMO: Kvarantaore ili četrdesetsatno klanjanje u katedrali svetog Jakova. Uživo na facebooku Šibenske biskupije.