NAJAVLJUJEMO: Zahvalnica i Nova Godina u katedrali svetog Jakova. Slavlja će predvoditi biskup Tomislav Rogić.

Običaj je u Katoličkoj crkvi da se posljednjega dana kalendarske godine na silvestrovo 31. prosinca služi misa zahvalnica za proteklu godinu. Tako će  večeras 31.prosinca u mnogim župama i samostanima Šibenske biskupije biti služene svete mise zahvalnice. U katedrali svetog Jakova u 18 sati zahvalnicu će predvoditi  biskup Tomislav Rogić.

Na svetkovinu Svete Marije Bogorodice – Novu Godinu, u srijedu 1. siječnja misno slavlje u katedrali svetog Jakova u Šibeniku u 11 sati predvodit će šibenski biskup Tomislav Rogić.

Pogledajte još

VIDEO: Prvi dan Četrdesetsatnog klanjanja u katedrali svetog Jakova.

Bračno i obiteljsko savjetovalište Šibenske biskupije i u vrijeme pandemije nastavlja s radom nastavlja emaila i telefona tj. mobitela.

Bračno i obiteljsko savjetovalište Šibenske biskupije i dalje nastavlja s radom.  Voditeljicu svajetovališta Mariju Friedrich …

NAJAVLJUJEMO: Kvarantaore ili četrdesetsatno klanjanje u katedrali svetog Jakova. Uživo na facebooku Šibenske biskupije.